FAQ - ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIA

Wysyłka

Jakie metody wysyłki są dostępne?

Darmowa wysyłka od 100 € w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Normalna wysyłka jest przez DHL za 14,95€.

Darmowa wysyłka od 100 € w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Normalna wysyłka jest przez DHL za 14,95€.

Darmowa wysyłka od 80 CHF w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Normalna wysyłka dla małych przedmiotów przez A-Post, a dużych przedmiotów przez B-Post. W przypadku zamówień o wartości do 30 CHF, dla niektórych kategorii produktów naliczamy dopłatę za minimalną ilość w wysokości 4,20 CHF. Dzięki dopłacie za minimalną ilość, nasi klienci korzystają z niższych cen za małe produkty.

Śledzona wysyłka w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Zwykła wysyłka jest przez DHL za 25€.

Typowo w ciągu 1 do 7 dni roboczych. Ze względu na szczególne okoliczności związane z wirusem Corona, dostawcy mogą doświadczyć opóźnień w dostawach do 14 dni, ale staramy się codziennie uzupełniać zapasy i znajdować szybkie rozwiązania z dostawcami.

Informacje o płatności

Z Paypal, kartą kredytową: Visa, MasterCard, American Express i Twint.

Współpracujemy z naszymi partnerami płatniczymi, takimi jak Paypal, Twint, Six, Stripe i Shopify, aby zintegrować najbezpieczniejsze rozwiązania płatnicze na rynku. 

Wróć

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu, możesz go zwrócić w ciągu czternastu dni kalendarzowych od daty jego otrzymania i musisz to zrobić w Centrum Zwrotów.

Koszty związane z anulowaniem lub zwrotem zamówienia (wysyłka w obie strony itp.) leżą po stronie klienta.

Zwroty nie będą przyjmowane w przypadku kolekcji OUTLET, SWIMWEAR i Toiletry.

Zwroty będą przyjmowane tylko wtedy, gdy zwracany towar będzie w idealnym stanie, będzie opatrzony etykietą i będzie do niego dołączony paragon.

Zmiana i wymiana

To jest zwrot i nowy zakup. Aby to zrobić, musisz przesłać do naszej placówki zwrot towaru, który chcesz wymienić, i dokonać nowego zakupu w wybranym rozmiarze. Nowe zamówienie w wybranym rozmiarze zostanie zrealizowane jak każde inne normalne zamówienie. Okres wymiany wynosi czternaście dni kalendarzowych od daty otrzymania zakupu.

Odwiedź Portal Wymiany i Zwrotów